جمعه, 27 مهر 1397

 

 

نشست مدیران شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر با فرماندهی انتظامی استان

در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، نشست مشترک مدیران و معاونین شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر با فرماندهی انتظامی استان برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر؛ در ابتدای این جلسه مدیرعامل این شرکت به تشریح وضعیت منابع آب زیرزمینی پرداخت و اظهار داشت: به دلیل تخلفات آبی که در چند سال اخیر در استان اتفاق افتاده، اکثر دشت های استان بوشهر ممنوعه اعلام شده و بعضی از آنها در شرایط بحرانی به سر می برند.

مهندس شاهپور رجایی حفر چاه غیرمجاز، انتقال غیر قانونی آب و تردد و فعالیت دستگاه های حفاری فاقد مجوز از جمله کمپرسورها را از مهمترین عوامل تشدید این بحران ها دانست.

وی ادامه داد: خوشبختانه به دلیل همراهی و همکاری بسیار خوب دستگاه های قضایی و امنیتی از جمله نیروی انتظامی به خصوص در سال جاری، اقدامات سلبی حفاظتی قابل قبولی صورت گرفته که امیدواریم بتوانیم با همکاری بیشتر این نهادها، اقدامات پررنگ تری را انجام دهیم.

وی ادامه داد: بیش از 60 درصد از چاه های غیرمجاز استان در شهرستان دشتستان می باشد که بیش از 60 درصد از چاه های غیرمجاز دشتستان نیز در یک دشت (دشت گلدشت-سرقنات) حفر شده اند.

فرماندهی انتظامی استان نیز در پایان بر همراهی بیشتر حوزه متبوعش با شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر تاکید کرد.

سردار واعظی گفت: بیش از یکصد وظیفه برای نیروی انتظامی مصوب شده و این سازمان با تمام توان و قدرت در ایجاد امنیت و پیشگیری از وقوع جرم به خصوص در حوزه آب به انجام وظیفه خود ادامه خواهد داد.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر

دیدگاه کاربران