پنجشنبه, 27 دی 1397

 

 

ضرورت اجرای احکام قضایی تخلفات آب

امام جمعه شهرستان دیر در دیدار با رییس اداره منابع آب این شهرستان بر ضرورت اجرای احکام قضایی تخلفات حوزه آب تاکید کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر؛ حجت الاسلام سید علی حسینی اظهار داشت: اجرای کلیه قوانین و احکام قضایی با در نظر داشتن زمان مناسب و سایر جوانب امر ضروری می باشد.

وی افزود: استفاده از ظرفیت روحانیت، دهیاران و شورای اسلامی روستاها می تواند هزینه های تمام شده اجرای برخی قوانین و احکام قضائی سلبی را به حداقل برساند.

امام جمعه شهرستان دیر با اشاره به عدم توفیق نهادهای مرتبط با مدیریت تولید و عرضه  در تنظیم قیمت محصولات کشاورزی خاطرنشان کرد: این موضوع موجب  متضرر شدن کشاورزان می گردد و در این خصوص معرفی و ترویج کشت های جایگزین، امری ضروری است.

در این نشست رییس اداره منابع آب شهرستان دیر نیز  ضمن ارائه ی گزارشی از  وضعیت آبخوان های این شهرستان، مدیریت مصرف آب را امری ضروری دانست.

مهندس علی زائری عنوان داشت: مدیریت منابع آب در قالب مشارکت جمعیِ کشاورزان، از طریق توانمند سازی سازمان های مردم نهاد، باعث افزایش آگاهی بهره بردارن از منابع آب خواهد شد.

وی افزود: تنظیم بازار و مدیریت تولید و عرضه محصولات کشاورزی نیز به عنوان محورهای مهم دیگر،  موجب حفظ سرمایه های ملی و نیز افزایش سطح درآمد کشاورزان خواهد شد.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت سهامی آب منظقه ای بوشهر

دیدگاه کاربران