پنجشنبه, 27 دی 1397

 

 

نشست مشترک معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گناوه و رییس اداره منابع آب این شهرستان

معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گناوه از همکاری این نهاد با اداره منابع آب در برخورد با متخلفین حوزه آب خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر؛ معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گناوه اظهار داشت: پیشگیری از وقوع جرم همواره مفیدتر از برخورد قهری می باشد و می بایست به محض وقوع تخلف، موضوع پیگیری و از همان ابتدا از وقوع آن جلوگیری شود.

وی افزود:  در صورت انجام این مهم، نتیجه بسیار مطلوب تری در راستای حفظ و صیانت از اراضی ملی بدست خواهد آمد.

 حسن  فیروزاردکانی با اشاره به تعداد زیاد شکایت ها در زمینه تعرض به اراضی ملی و منابع آب طی چند ماه اخیر خاطرنشان کرد: اداره منابع آب شهرستان نیز می تواند با در اولویت قراردادن شناسایی تخلفات در مراحل ابتدایی، گام بلندی را در خصوص جلوگیری از انجام تخلفات جدید بردارد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گناوه تصریح کرد: در راستای حفظ و صیانت از منابع آب، این دادسر  نهایت همکاری لازم را با اداره منابع آب شهرستان خواهد داشت و با متخلفین حوزه آب برخوردی قاطع خواهد کرد.

در این دیدار رییس اداره منابع آب شهرستان گناوه و دیلم اظهار داشت: با همکاری اداره منابع آب و دادگستری این شهرستان در سال های اخیر، از تجاوز به اراضی ملی واقع در بستر و حریم رودخانه ها و همچنین حریم دریا جلوگیری شده است.

مهندس کرامت جوکار افزود: با انجام اقدامات قضایی، درصد تخلفات جدید در خصوص تجاوز و تصرف اراضی ملی نسبت به سالهای گذشته، کاهش چشمگیری داشته است.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت سهامی آب منظقه ای بوشهر

دیدگاه کاربران