شنبه, 29 دی 1397

 

 

بازدید اصحاب رسانه استان بوشهر از پروژه سد دالکی

همزمان با ایام الله دهه فجر و با همکاری روابط عمومی استانداری و شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، نمایندگان رسانه های مکتوب و مجازی استان بوشهر به بازدید از پروژه سد دالکی پرداختند.  

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر؛ در این بازدید که با حضور مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر برگزار گرید، اصحاب رسانه از واحدهای مختلف کارگاه ساخت سد بازدید کرده و از جریان روند پیشرفت اجرایی آن مطلع شدند.

خبرنگاران بوشهری ضمن بازدید از بخش های در حال ساخت سد از جمله تونل های انحراف آب، پورتال خروجی، تجهیز کارگاه و نقطه دید (همزمان با انجام یک عملیات آتشباری) با توضیحات مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و نماینده پیمانکار از پیشرفت کمی و کیفی این پروژه آگاه شدند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری در حاشیه این بازدید عنوان داشت: ایام دهه فجر فرصتی مناسب است تا خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانیم و اهالی رسانه که همواره در این مسیر کوشا بوده و هستند در این تور رسانه ای بخشی از خدمات نظام در حوزه آب را بیان می کنند.

اسماعیل کاظمی افزود: با توجه به خشکسالی در سالهای اخیر، پروژه های حوزه آب از مهم ترین طرح های استان است و امروز شاهد تلاش مجموعه آب منطقه ای برای ساخت سد دالکی بودیم که نقش مهمی برای رونق کشاورزی در دشتستان خواهد داشت.

شایان ذکر است که پس از بازدید از عملیات اجرایی سد، مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای با حضور در کنفرانس مطبوعاتی به تشریح طرح های توسعه منابع آب و عملکرد این شرکت در طرح احیاء و تعادل بخشی پرداخت.

 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر

دیدگاه کاربران