یکشنبه, 28 بهمن 1397

 

 

معارفه معاون جدید منابع انسانی، مالی و پشتیبانی آب منطقه ای بوشهر

طی حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، حسین باشی زادگان به سمت معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی این شرکت منصوب گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، در جلسه ای که در دفتر مدیرعامل این شرکت و با حضور اعضای هیئت مدیره و جمعی از همکاران برگزار گردید، از زحمات مصیب محمدعلی پور تقدیر و حسین باشی زادگان به سمت معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی این شرکت معرفی و فعالیت خود را آغاز نمود.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت در این جلسه اظهار داشت: امیدواریم با حضور معاون جدید این حوزه، خدمات بهتر و بیشتری را دردفاتر این معاونت از جمله رفاه و پشتیبانی، خدمات درمانی، حقوق و دستمزد و نیز امور پشتیبانی و حمل و نقل را شاهد باشیم.

مهندس شاهپور رجایی ادامه داد: شرکت آب منطقه ای بوشهر در خصوص قیمت تمام شده آب از شرکت های برتر در کشور بوده است.

وی در ادامه از معاونین حوزه منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و نیز برنامه ریزی خواست با حضور مستمر خود در شهرستان ها، در جهت تسریع و پیشرفت در اهداف و برنامه های شرکت تلاش مضاعفی نمایند.

در ادامه حسین باشی زادگان معاون جدید منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت در سخنانی بیان داشت: با تجربه کاری بیش از بیست و یک سال، همواره تلاش نموده ام در عمل سرباز بودنم را نشان دهم.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد شرکت و سازمانی پویا داشته باشیم، باید زمینه هایی را برای شادابی نیروها فراهم نمود که کارکنان، سازمان را متعلق به خود بدانند؛ چرا که یک کارمند بهترین و بیشترین اوقات زندگی خود را در محل کار و در کنار همکاران خود می گذراند.

گزارش کار معاون سابق منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت نیز از دیگر برنامه های این جلسه بود که به تشریح آن پرداخته شد.

مصیب محمدعلی پور در ادامه از همراهی و همکاری همه کارکنان و مدیران در طول تصدی این پست قدردانی نمود.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیری از خدمات مصیب محمدعلی پور تقدیر و تشکر به عمل آمد و حکم جدید ایشان به عنوان مدیر دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل به ایشان اهدا شد.

همچنین حکم انتصاب حسین باشی زادگان به عنوان معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت پس از قرائت، از سوی مدیر عامل به ایشان اهدا گردید.

گفتنی است باشی زادگان سوابقی چون معاون برنامه ریزی شرکت، مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان، معاون حفاظت و بهره برداری و نیز رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در کارنامه خود دارد و هم اکنون با حفظ پست جدید، عضو اصلی هیئت مدیره شرکت می باشد.

حسین باشی زادگان

منبع خبر: روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر

دیدگاه کاربران