یکشنبه, 28 بهمن 1397

 

 

سفر یک روزه معاون وزیر نیرو به بوشهر

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو به اتفاق مدیران این مجموعه در سفر یک روزه به بوشهر، در نشست شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان شرکت کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، مهندس علی اکبر مهاجری در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیمای استان در گزارشی به دستاوردهای این سفر پرداخت و اظهار داشت: به طور معمول و منظم، برنامه ریزی نموده ایم تا در بازه زمانی یک ماهه و با حضور در استان ها، با مسائل و مشکلات حوزه آب و برق و به خصوص حوزه تخصصی خود آشنا شویم و در مرتفع ساختن آنها بکوشیم.

وی اظهار داشت: نشست مشترک با مدیران صنعت آب و برق، دیدار با استاندار، دیدار با رئیس و اساتید دانشگاه خلیج فارس بوشهر و همچنین بررسی مسائل مربوط به حوزه منابع انسانی و دیدار چهره به چهره کارکنان با مدیران این معاونت از اهم برنامه های این سفر می باشد.

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو و رئیس شورای فرهنگی وزارت نیرو در ادامه، اجرا و تحقق اساسنامه فرهنگی وزارت نیرو را یکی از مهم ترین مبانی تقویت بنیاد خانواده ها و ترویج زندگی ایرانی-اسلامی دانست.

شایان ذکر است مهندس مهاجری و هیئت همراه در بدو ورود به استان، با حضور در گلزار شهداء بوشهر با قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر

دیدگاه کاربران