یکشنبه, 28 بهمن 1397

 

 

برگزاری نشست "طلایه داران تبلیغ" با محوریت صیانت از منابع آب در استان بوشهر

در راستای اجرای دستور العمل «آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی» طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و در آستانه ماه مبارک رمضان، نشست توجیهی روحانیون و مبلغین دینی برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر؛ مدیرعامل این  شرکت با توجه به نقش تاثیر گذار روحانیون در تنویر افکار عمومی اظهار داشت:  یکی از برنامه های مهم دستور العمل اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی در خصوص مدیریت منابع آب و حفاظت از این منابع، نقش  تاثیر گذار این بزرگواران و مبلغان دینی به عنوان یکی از مهمترین گروههای مرجع و مردمی می باشد.

مهندس شاهپور رجایی گفت: در این نشست که به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و درراستای انعقاد تفاهنامه همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، بیش از 150 نفر از روحانون مستقر بعنوان "طلایه داران تبلیغ" حضور داشتند.

وی ادامه داد: در صدد هستیم در مناسبت های مذهبی مختلف در طول سال، از جمله ماه محرم و صفر از ظرفیت ها و پتانسیل های این گروه استفاده نماییم و به همین منظور در پایان این نشست ها در راستای تفاهم نامه همکاری منعقد شده با سازمان تبلیغات اسلامی، از 200 نفر از روحانیون منتخب در سطح استان که در قالب تنویر افکار عمومی و مستند سازی، تاثیرگذاری بیشتری را داشته اند تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.

شایان ذکر است در این نشست اقلام و کتابچه ی آموزشی با محوریت جایگاه آب در دین مبین اسلام، آب از دیدگاه احادیث و روایات، حفاظت کمی و کیفی از منابع آب و سیمای آب استان بوشهر، جهت دانش افزایی روحانیون اهدا گردید.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر

دیدگاه کاربران